ZS5 KRĘCI KILOMETRY DLA PŁOCKA!

Z inicjatywy Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Kacpra Zuchory nasza szkoła włącza się do aktywnego udziału w sportowej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Przez cały czerwiec Płock będzie walczył o tytuł najbardziej aktywnego miasta.
Aby wziąć udział w akcji, wystarczy zarejestrować się w aplikacji "Aktywne Miasta" i korzystać z niej za każdym razem, gdy jedziemy rowerem. Po otwarciu aplikacji i zalogowaniu się, należy kliknąć w prawym dolnym rogu "Rywalizacje", dołączyć do tegorocznego wyzwania, po czym wybrać miasto i właściwą grupę z rozwijanych list - w tym wypadku "Szkoły", potem zaś wybrać swoją placówkę z listy: Szkołę Podstawową nr 8 lub VII Liceum Ogólnokształcące.

Linki do pobrania aplikacji znajdziecie tu:

Do udziału zachęca także Pan Prezydent Andrzej Nowakowski, a dla najbardziej aktywnych mieszkańców przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Zachęcamy do reprezentowania SP8 i VII LO na miejskim forum!