W KRAINIE WIELKICH JEZIOR

Nasi najmłodsi uczniowie w tym roku szkolnym po raz pierwszy mieli okazję wyjechać na kilkudniową wycieczkę. Uczniowie klas 2B, 3B i 3E wybrali się na Mazury, do Wilkas w powiecie giżyckim.

Zwiedzili park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, odbyli rejs statkiem, udali się do wioski indiańskiej i poznali bliżej piękne miasto Giżycko. Humory dopisywały wszystkim przez całą wycieczkę, a uśmiechy nie schodziły z twarzy młodych turystów nawet po powrocie. Wyprawa była zatem na pewno udana.