VII LO Z WIZYTĄ W SEJMIE

23 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 3LA4 wraz z opiekunami: p. Ewą Pełczyńską i p. Anną Gurtowską wzięli udział w wycieczce do Sejmu RP. Wyjazd odbył się na zaproszenie Posłanki na Sejm RP Elżbiety Gapińskiej i stanowił nagrodę za zwycięstwo w w konkursie “Polska w strukturach międzynarodowych”, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku.

Nasi uczniowie zwiedzili gmach Sejmu, mogli również przyglądać się obradom Wysokiej Izby, gdzie zostali powitani przez Marszałek Sejmu Elżbietę Witek. Pogoda sprzyjała spacerom, zatem nasi licealiści odwiedzili również Łazienki Królewskie. Kto wie, może ktoś z nich zasiądzie kiedyś w poselskich ławach...?

Marszałek Sejmu RP wita uczniów VII LO: [OBEJRZYJ]