Zakończenie roku naszych maturzystów z VII LO

W piątek 29 kwietnia odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas programowo najwyższych VII Liceum Ogólnokształcącego.

Uczniowie klas drugich pod kierunkiem p. Joanny Wierkiewicz przygotowali wzruszającą uroczystość pożegnania swoich starszych kolegów, którzy już niebawem przystąpią do egzaminu maturalnego i podejmą ważne decyzje dotyczące swojej przyszłości. W trudnych wyborach z pewnością pomogą im myśli i sentencje odczytane przez drugoklasistów.

Uczennice z klasy 2LA wraz ze szkolnym chórem Kamerton zadbały o oprawę muzyczną uroczystości, wykonując utwory z repertuaru m.in. Marka Grechuty i płockiej grupy Farben Lehre.

Pani dyrektor Małgorzata Dąbrowska przekazała absolwentom życzenia sukcesu na maturze oraz pomyślności w dorosłym życiu. Przyszli maturzyści złożyli podziękowania dyrekcji i wychowawczyniom: p. Joannie Wierkiewicz i p. Bogusławie Jaroszewskiej oraz nauczycielom, którzy przygotowywali ich do egzaminu dojrzałości. Na koniec uroczystości otrzymali świadectwa i pamiątkowe birety oraz stanęli do wspólnego zdjęcia z dyrekcją i radą pedagogiczną VII Liceum.