Aktywne zuchy poznają sporty walki

27 września z inicjatywy opiekunki szkolnej grupy zuchowej, p. Emilii Wiśniewskiej, jej mali członkowie wzięli udział w zajęciach promujących sporty walki z elementami samoobrony. Spotkanie wspaniale poprowadził przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Maciej Skubiszewski z kl. 1LB wraz z kolegą z kl. 3S Erykiem Zielińskim.

Chłopcy na co dzień trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym Gedeon Płock. Zajęcia były doskonałą okazją do promocji aktywnego trybu życia, ducha zdrowej rywalizacji i wartości wynikających z posiadania umiejętności samoobrony. Zuchy były pod wrażeniem wspaniałych umiejętności naszych zawodników, ci zaś wykazali się talentem pedagogicznym i wielkim zaangażowaniem w pracę z najmłodszymi. Na pewno skutecznie zachęcili młodszych kolegów do walki o sportowe sukcesy i osiągnięcia.