DLA WSZYSTKICH NAJLEPSZYCH MAM ŚWIATA!

Nie ma jednej najlepszej Mamy na świecie. Jest tyle najlepszych Mam, ile uśmiechniętych dzieci. To właśnie wybrzmiało dzisiaj w naszej szkole i to w bardzo różnorodnych formach.

Uczniowie klas 1-3 swoje życzenia najchętniej wyśpiewywali albo recytowali. Tak zaprezentowały się klasy 1B, 2A, 3B, 3E, a 3F postanowiła już na zapas świętować Dzień Taty, który mógłby potem umknąć w ferworze przygotowań do wakacji. Zatem również Tatusiowie otrzymali dziś moc serca od swoich pociech. Klasa 2E postanowiła napisać do swoich Mam list - po jednym słowie od każdego ucznia. I każde słowo było ważne, tak jak każde dziecko jest ważne dla swojej Mamy. Bez któregokolwiek słowa list drugoklasistów byłby przecież niepełny... Oprócz listu Mamy otrzymały bluzeczki, własnoręcznie ozdobione przez dzieci, idealne na wiosnę. Uczniowie klasy 3B udzielili dodatkowo wywiadu, w którym opowiedzieli o swoich Mamach. A ponieważ najpiękniejszych życzeń dla MAMY nigdy za wiele, dołączamy również nasze DLA WSZYSTKICH NAJLEPSZYCH MAM NA ŚWIECIE!

Występy naszych uczniów:

Klasa 1B: [KLIK]