Oto i nasza Ósemka! Przestronna, dobrze wyposażona szkoła, w której nauczyciele z pasją uczą nas i pomagają rozwijać nasze zainteresowania. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym po szkole oprowadza Blanka z klasy 2A. Ona już wie, że w Ósemce jest przyjaźnie, wesoło i ciekawie!

[Kliknij i obejrzyj film]

 

  


Hej!
 
VII LO wpada do Was z krótką video-wizytą!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny! Przy okazji dowiecie się, co o nas myślą nasze absolwentki!
Miłego oglądania!
 
Specjalne podziękowania dla: Lidii, Mariki, Alicji, Patrycji oraz Michaliny
Jesteśmy z Was dumni!!

[Kliknij i obejrzyj film] 

 

A poniżej druga część naszej wizyty w Waszych domkach. Tym razem podzielimy się z Wami naszą szkolną codziennością. Udostępniamy specjalnie dla Was fotorelację z życia licealistów z VII-ki!
 
Zapraszamy do naszych klas!
 
Pamiętajcie – liczy się zaangażowanie kadry, a nie prestiż szkoły! Zaufajcie nam, a matura 2025 nie będzie dla Was problemem!
 
Do zobaczenia wkrótce w VII LO!
 
 
 
 
 
 
 

Egzaminy DELF i DELF Prim 2017

Szanowni Państwo,

         Kolejny raz otwieramy sesję letnią międzynarodowego egzaminu z języka francuskiego DELF na poziomie A1, A2 oraz B1 w centrum egzaminacyjnym w Płocku, z siedzibą w Zespole Szkół nr 5 w Płocku ul. gen. Kutrzeby 2a. Centrum współpracuje z Alliance Francaise w Toruniu i Institut Francais de Pologne w Warszawie.        Egzamin pisemny na wszystkich poziomach odbędzie się 10 czerwca 2017 o godzinie 9:00 w wyznaczonych salach centrum, część ustna będzie miała miejsce 10 oraz 11 czerwca, listy kandydatów oraz godziny wejść na egzamin zostaną ogłoszone w terminie późniejszym, po zebraniu wszystkich zgłoszeń.

        Zgłoszenia należy pobrać ze strony internetowej Alliance Francaise w Toruniu, czytelnie wypełnić i dostarczyć do sekretariatu ZS nr 5 (czynne pn-pt 8.00-15.00) wraz z opłatą za egzamin (A1 - 145zł, A2 - 195zł, B1 - 240 zł, ceny te zawierają zniżkę od obowiązującej opłaty egzaminacyjnej na każdym poziomie DELF Scolaire dla uczniów szkół powiatu płockiego, zgłaszających się na egzamin w naszym mieście) do 28 kwietnia 2017 roku włącznie.

       Od maja 2017 roku uczniowie szkół podstawowych powiatu płockiego będą mieli również możliwość zdawania międzynarodowego egzaminu z języka francuskiego DELF Prim na poziomie A1.1, A1.2, A1 oraz A2  w  centrum egzaminacyjnym w Płocku, z siedzibą w Zespole Szkół nr 5 w Płocku ul. gen. Kutrzeby 2a. Centrum współpracuje z Alliance Francaise w Toruniu i Institut Francais de Pologne w Warszawie.

        Egzamin ustny będzie miał miejsce 26 maja 2017 o 16:30, część pisemna odbędzie się  30 maja 2017 o godzinie 9:00 w wyznaczonych salach centrum, listy kandydatów oraz godziny wejść na egzamin zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

        Wszelkie informacje na temat egzaminu zostaną zamieszczone na stronie internetowej ZS nr 5 w Płocku w zakładce: EGZAMINY DELF PŁOCK. Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu, nauczyciel języka francuskiego i egzaminator DELF Edyta Solecka. Kontakt:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.