POMOC DLA UKRAINY

Samorząd Uczniowski ZS5 wraz z całą społecznością szkoły włącza się w pomoc dla Ukrainy. W odpowiedzi na apel Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego będziemy prowadzić zbiórkę produktów na rzecz mieszkańców naszego miasta partnerskiego - Żytomierza.
Potrzebne są:
- materiały opatrunkowe, środki odkażające, paracetamol, ibuprofen, aspiryna, leki przeciwbólowe, koce termiczne, węgiel leczniczy, leki na biegunkę
- profesjonalny sprzęt krótkofalarski do komunikacji, latarki, czołówki, baterie, butelki z filtrem
- artykuły higieniczne i środki czystości (m.in. pieluchy, chusteczki nawilżające, podpaski), mydło, szampon
- artykuły spożywcze o długim okresie przydatności do spożycia, m.in. mąka, kasza, ryż, cukier, mleko w proszku, konserwy, herbata, kawa.
Artykuły przynosimy do sali A7.
Zapraszamy do udziału w zbiórce, nie bądźmy obojętni, dzielmy się dobrem - DOBRO WRACA.