Nabór do klasy IV sportowej

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi  nr 8 im. Aleksandra Macieszy  w Płocku zaprasza uczniów przyszłych klas 4 w roku szkolnym 2022/2023 do klasy sportowej interdyscyplinarnej opartej o rozwój fizyczny i motoryczny dzieci.

Program nauczania zakłada ogólny rozwój fizyczny w oparciu o wszystkie dyscypliny sportowe takie jak: gimnastyka, lekkoatletyka, gry zespołowe (piłka nożna, piłka ręczna), pływanie, oraz wszechstronny rozwój cech motorycznych takich jak : siła, szybkość, wytrzymałość, koordynacja ruchowa, gibkość i skoczność.

Zależy nam na połączeniu aktywnego trybu życia z wynikami edukacyjnymi Państwa dzieci.

Wnioski (do pobrania poniżej) należy składać w sekretariacie szkoły od dn. 7.03.2022r. od godz. 9:00 do dn. 18.03.2022r. do godz. 15:00.

Zapraszamy

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy IV sportowej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku w roku szkolnym 2022/2023