^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Dodatkowe zajęcia wynikające z zadań statutowych Szkoły

w roku szkolnym 2019/2020

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dodatkowe zajęcia

Termin (dzień, godzina)

Sala/klasa/uczeń

  1.  

Adamska Maria

Zajęcia rewalidacyjne

Środa 14.50- 15.35

A45a

  1.  

Babecki Paweł

Koło misyjno- wolontariacie

Poniedziałek

10.45- 11.30

Czyt.1

  1.  

Basiewicz Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze kl. 5a

Wtorek 14.50-15.35

A32

  1.  

Bieniek Mariusz

Koło chemiczne

Piątek  7.00- 7.45

C13

  1.  

Bogiel Marek

Koło informatyczne dla klas V i VI

Środa 13.55- 15.25

A44

  1.  

Brzezińska  Bożena

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki kl. 8

Środa 14.50-15.35

A31

  1.  

Charzyńska Elżbieta

Koło historyczne- Warsztat małego historyka kl.5

Wtorek 13.50- 14.35

A46

  1.  

Chyżyński Cezary

SKS piłka nożna i siatkowa

Wtorek 14.50- 15.35

Piątek 15.35- 16.20

Sala gimnastyczna

  1.  

Ciećwierz Katarzyna

Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego

Wtorek 7.05- 7.50

C23

  1.  

Dolna  Agnieszka

 Zajęcia grafomotoryczne

Wtorek wg potrzeb

Czyt. 1

  1.  

Fabiszewska Aldona

Zajęcia wyrównawcze

Środa 7.10-7.50

C24

  1.  

Fortuna Bartłomiej

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Teatr Grawitacja

Czwartek 15.35- 16.20

 

Środa 15.35- 16.20

A7

 

Forum

  1.  

Fuz Monika

Koło zainteresowań- jęz. angielski

Koło turystyczno- krajoznawcze

Zuchy

Poniedziałek 12.50-13.35

Czwartek 13.55-15.25

Czwartek 12.50-13.35

B10

 

B10

  1.  

Gołębiewska Urszula

Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego

Piątek 13.50-14.35

C24

  1.  

Goszczycka  Jadwiga

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

Poniedziałek wg potrzeb

C18

  1.  

Górnicka Joanna

Dodatkowy jęz. angielski dla kl.2b

Zajęcia teatralne dla kl.2

Poniedziałek 11.45-12.30

Środa 11.45-12.30

B13

B13

  1.  

Górnicki Piotr

Zajęcia ogólnorozwojowe- gry i zabawy

Wtorek 11.30-12.30

Środa 12.50-13.35

Sala gimnastyczna

 

  1.  

Gumińska Katarzyna

Konsultacje logopedyczne dla rodziców

Czwartek 14.40

B13a

  1.  

Gurtowska Anna

Przygotowanie do konkursów z historii i wos

Poniedziałek 7.00-745

A26

  1.  

Hondzyńska  Dorota

Gimnastyka korekcyjna kl.3

 

SKS kl. 3 dziewczęta

Poniedziałek, czwartek 11.45-13.35

Poniedziałek, czwartek 13.55-14.40

Sala gimnastyczna

  1.  

Jakubowska Izabela

Zajęcia rozwijające zainteresowania z chemii kl.7

Poniedziałek 8.00-8.45

C13

  1.  

Jaroszewska Bogusława

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki

 

Wtorek 14.50-15.35

A42

  1.  

Jarzyńska Marta

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Środa wg potrzeb

A7

  1.  

Kluge  Dagmara

Zajęcia wyrównawcze z jęz. angielskiego kl.8

Wtorek 14.50-15.35

C16

  1.  

Koelner  Halina

Koło matematyczne kl. 8

Czwartek 14.50-15.35

A33

  1.  

Kowalczyk Beata

Koło geograficzne

Piątek 7.15-8.00

wg potrzeb

C14

  1.  

Krupińska Anita

Koło recytatorskie kl.2

Zuchy

Czwartek 11.45-12.30

Środa 11.45-12.30

B12

B12

  1.  

Kruszewski Piotr

Zajęcia sportowe ogólnorozwojowe

Środa 12.50-13.35

Sala gimnastyczna

  1.  

Kujawa Piotr

Koło informatyczne kl.7

Środa 13.55-15.35

A43

  1.  

Kwiatkowska Iwona

Zajęcia wyrównawcze z języka francuskiego

Wtorek 14.50- 15.35

C26

  1.  

Mc Farland Joanna

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 1 LO

Piątek 14.40- 15.35

 

A38

 

  1.  

Menich Grzegorz

Zajęcia sportowe- siłownia

Wtorek 12.50- 13.35

Sala siłowni

  1.  

Michalski Mariusz

Koło historyczne dla klas 8

Czwartek 12.50-13.35

A30

  1.  

Modrzejewski Krzysztof

SKS piłka ręczna kl.2

Piątek 12.50-13.35

Sala gimnastyczna

  1.  

Nacfalska Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze kl.3

Środa 11.45-12.30

B16

  1.  

Nisztor Stanisław

Zajęcia sportowe - lekkoatletyka

Wtorek, czwartek, piątek

16.00-17.30

Sala gimnaastyczna

  1.  

Nita Lidia

Zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego

Poniedziałek 13.55-14.40

C26

  1.  

Ostrowicka Agnieszka

Zajęcia przygotowujące do konkursów i egzaminów zewnętrznych z jęz. niemieckiego

Piątek 7.05-7.50

wg potrzeb

A23

  1.  

Florkowska- Kardasz Martyna

Konwersacje jęz. angielski kl.2

Projekt Europe In Postcards kl.5

Piątek 12.50-13.35

Piątek 13.55-14.40

 

  1.  

Pałczyńska - Koper Joanna

Zajęcia konwersacyjne z jęz. angielskiego LO

Czwartek 8.00-8.45

C25

  1.  

Pełczyńska Ewa

Zajęcia przygotowujące do matury z historii

Piątek 7.15-8.00

A26

  1.  

Pietrzak Marek

Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego kl. 7

Piątek 8.00-8.45

C16

  1.  

Cichocka Justyna

Zajęcia wyrównawcze kl.1

Środa 11.45-12.30

B7

  1.  

Poprawa Beata

Terapia pedagogiczna

Wtorek 12.50-13.35

A45a

  1.  

Potorska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze 1 LO

Wtorek 8.00 - 8.45

A23a

  1.  

Rachowicz Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze kl. 7

Piątek 14.50-15.35

C17

  1.  

Rutecka Ewa

Konsultacje z doradcą zawodowym

Poniedziałek- piątek wg potrzeb

 

  1.  

Serwatkiewicz Piotr

Koło zainteresowań z historii

Wtorek 7.10-7.55

wg potrzeb

A30

  1.  

Siemińska Hanna

Zajęcia rewalidacyjne i terapeutyczne

Piątek 11.45-12.30

wg potrzeb

A45a

  1.  

Sieradzka Ewa

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z jęz. angielskiego

Poniedziałek 7.10-7.55

C16

  1.  

Stańczak Małgorzata

Zajęcia przygotowujące do konkursu/matury z biologii

Piątek 13.55-14.40

14.50-15.35

A48

  1.  

Stobiecka Grażyna

Koło plastyczne

Środa 13.55-14.40

C2

  1.  

Suchodolska Edyta

Indywidualna pomoc w nauce kl.1a

Piątek 11.45-12.30

B1

  1.  

Sulkowska Sylwia

Koło fizyczne

 

 

  1.  

Szarmach Anna

Zajęcia wyrównawcze kl.1f

Czwartek 11.45-12.30

B9

  1.  

Szreder Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze w klasie 5 z języka polskiego

 

Piątek 13.55-14.40

C18

  1.  

Sztanderska Ewa

Zajęcia wyrównawcze kl. 2d

Poniedziałek 12.50-13.35

B6

  1.  

Szumański Jarosław

Zespół młodzieżowy Solo Dios Basta”

Sobota 9.00-11.00

Salka parafialna

  1.  

Tyburska Bożena

Chór szkolny

Zespół Ośmiorniczki

Czwartek 12.50-13.35

Środa 12.50-13.35

C1

  1.  

Ulicka Iwona

SKS kl. 3-6

Wtorek 12.50- 13.35

Czwartek 12.50-13.35

Sala gimnastyczna

  1.  

Urbańska Ewa

Zajęcia wyrównawcze kl. 2 LO

Piątek 14.50-15.35

wg potrzeb

A45

  1.  

Urbańska Renata

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

Wtorek 14.50-15.35

C23       

  1.  

Utkowska Teresa

Koło religijne

Poniedziałek wg potrzeb

 

 

  1.  

Wasilewska Urszula

Zajęcia usprawniające techniki czytania

Środa wg potrzeb

 

Czyt. 1

  1.  

Wicińska Dagmara

Teatr szkolny „Czarna dziura” LO

Środa 15.35-16.20

Forum szkolne

  1.  

Wielgus Wiesław

Koło biologiczne

 

Środa 11.45-12.30

 

  1.  

Wierkiewicz Joanna

Koło polonistyczne dla LO

Poniedziałek wg potrzeb

A38

  1.  

Wieszczyńska Ewa

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne kl.2

Poniedziałek 11.45-12.30

Pokój pedagoga

  1.  

Wiśniewska Emilia

Szachy kl.3

wtorek

B15

  1.  

Wiśniewska Joanna

Zajęcia przyrodniczo- matematyczne kl.1c

Poniedziałek 11.45-12.30

B3

  1.  

Wojciechowski Cezary

Koło turystyczno- krajoznawcze kl. 7- 8 i LO

Środa 13.55-14.40

wg potrzeb

A47

  1.  

Woźniak-Serwatkiewicz Magdalena

Zajęcia wyrównawcze kl. 3b

Środa 11.45-12.30

B11

  1.  

Zielińska – Chrzanowska Małgorzata

Zajęcia rozwijające zainteresowania- geografia kl.7

Czwartek 7.15-8.00

C15

  1.  

Żelechowska Sylwia

Zajęcia wyrównawcze kl. 1e

Piątek 7.15-8.00

B8

  1.  

Wrzos Marzena

Koło czytelnicze kl.1b

Zajęcia wyrównujące szanse kl.1b

Środa 11.45-12.30

Piątek 12.50-13.35

B2

B2

  1.  

Garbaszewska Iwona

Zajęcia wyrównawcze kl.2c

 

Wtorek 11.45-12.30

B14

  1.  

Mańkowska Paulina

Zajęcia przygotowujące do matury kl.3 LO

Piątek 13.55-14.40

C16

  1.  

Łukjaniuk Joanna

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne kl. 7

Poniedziałek- piątek wg potrzeb

Pokój psychologa