^Przewiń w górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Logowanie

UE

 

Okazało się, że nie brakuje ich w naszej szkole. W tym roku miała miejsce XV edycja „Szlachetnej Paczki”. To ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Uczniowie naszej szkoły po raz trzeci przystąpili do tej akcji. Tym razem miała ona szerszy zasięg niż w latach poprzednich. Udało się zaangażować większą grupę młodzieży i grono pedagogiczne. Zebraliśmy 2.604,34 oraz produkty żwynościowe. Dzięki temu przygotowaliśmy paczki dla dwóch rodzin. Zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami zakupiliśmy m.in. wersalkę, odkurzacz, czajnik elektryczny, pościel, kołdrę, poduszkę, koc, obuwie, ubrania, środki czystości, żywność, słodycze, drobne upominki. Było to możliwe dzięki wielu szlachetnym sercom. Niektórzy uczniowie zrezygnowali z tradycyjnych klasowych mikołajek na rzecz „Szlachetnej Paczki”. Szczególne podziekowania należą się uczniom klasy humanityczno-językowej I a – pomysłodawcom akcji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że ich starsi koledzy z liceum - z klasy I LB – postanowili, że sami zrobią paczkę dla kolejnej, trzeciej rodziny. Zaangażowali w akcję swoich bliskich znajomych i … udało się! Trzy paczki – dla trzech rodzin! Możemy być z siebie dumni. Potrafimy być SZLACHETNI J.

 

Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA
Szlachetne ...
Szlachetne SERCA Szlachetne SERCA